Zbliża się kolejny Kongres Consumer Finance

14 grudnia 2021 r. po raz kolejny w Centrum Giełdowym przy ul. Książęcej 4 w Warszawie odbędzie się Kongres Consumer Finance. Wydarzenie, którego Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego ma przyjemność być partnerem, na stałe wpisało się w mapę najważniejszych konferencji sektora finansowego.

Kongres Consumer Finance jest największym, dorocznym spotkaniem przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących poświęconym perspektywom, wyzwaniom i problemom rynku consumer finance. Celem Kongresu jest otwarta debata pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku consumer finance, wymiana informacji nt. najbardziej aktualnych problemów rynku, a także wypracowanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa rynku consumer finance.

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego już po raz kolejny jest partnerem wydarzenia i jest zaangażowana w prace Kongresu. Prezes FRRF Agnieszka Wachnicka wystąpi w panelu dyskusyjnym „Nowe regulacje rynku consumer finance”, w ramach którego eksperci będą dyskutować o najbliższych zmianach legislacyjnych, jakie czekają sektor. A tych w najbliższym czasie zapowiada się wiele, m.in.  zmiana ustawy o kredycie konsumenckim, projekt Dyrektywy o kredycie konsumenckim, nowelizacja Prawa bankowego czy Dyrektywa NPL. Paneliści spróbują dokonać oceny ich wpływu na rynek.

Ponadto Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego pełni rolę gospodarza debaty „Klient online vs. klient offline – w którą grupę konsumentów powinien celować dziś biznes?”, którą poprowadzi dr Katarzyna Sekścińska z Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizująca się w psychologii finansów. Ekspertka zapyta swoich gości m.in. o przyszłość usług kredytowych off-line oraz o fenomen cyfrowych usług finansowych.

Więcej informacji o Kongresie oraz pełny program wydarzenia są dostępne na stronie: https://www.efcongress.com/kcf/

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry