Cashless Congress odbędzie się we wrześniu 2020 r.

Zaplanowany na 17 i 18 marca 2020 r. Cashless Congress został przesunięty na wrzesień 2020 r. Szczegóły wydarzenia będą aktualizowane na bieżąco. Tegoroczne wydarzenie będzie skupiać się na roli Polski jako lidera zmian na europejskim rynku płatniczym. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego już po raz kolejny objęła patronat honorowy nad przedsięwzięciem.

Kongres jest inspirującą platformą wymiany poglądów i pomysłów na temat wyzwań oraz możliwości, jakie stoją przed światem płatności bezgotówkowych. To forum łączące naukę, biznes i instytucje publiczne w dyskusji nad teraźniejszością i przyszłością rynku płatniczego w Polsce.  

Hasło przewodnie VIII edycji Cashless Congress brzmi „Polska europejskim liderem w transformacji gospodarki i nowoczesnych rozwiązaniach płatniczych”. W trakcie wydarzenia eksperci z Polski, Europy i świata podczas prezentacji i dyskusji panelowych poruszą tematy związane m.in. z nowymi technologiami, regulacjami prawnymi, bezpieczeństwem konsumentów, a także porównają rynek polski z rynkami zagranicznymi.

Honorowym Przewodniczącym Rady Programowej Kongresu został Minister Finansów Tadeusz Kościński. W radzie programowej zasiada również Agnieszka Wachnicka – prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego.

Więcej informacji wraz z programem wydarzenia są dostępne na stronie www.cashlesscongress.pl.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry