Zaproszenie na XI Kongres Sektora Pożyczkowego

Konsekwencje agresji na Ukrainę dla sektora finansowego, sytuacja branży pożyczkowej w Unii Europejskiej, perspektywy sektora płatności odroczonych, crowdfunding i leasing konsumencki – to tylko niektóre z tematów, które omówimy podczas XI Kongresu Sektora Pożyczkowego. Tegoroczna edycja wydarzenia już 18-19 maja w Warszawie.

Wojna na Ukra­inie zaburzyła równowagę rynków i istniejące przepływy finansowe. Pozbawiła miliony Europejczyków pewności jutra. Nasze decyzje życiowe, w tym także te finansowe, podejmujemy dziś w warunkach znacznie większej niepewności niż jeszcze kilka miesięcy temu. Wydarzenia na wschodzie nałożyły się na kryzys postpandemiczny, a szalejąca inflacja i skutki obostrzeń powodują, że diametralnie zmieniły się warunki działania dla instytucji finansowych.

Już 18-19 maja br. w Warszawie podczas XI Kongresu Sektora Pożyczkowego porozmawiamy o skutkach ekonomicznych i biznesowych obecnej sytuacji w branży finansowej w Polsce i na rynkach unijnych. W gronie ekspertów omówione zostaną aktualne zmiany prawne i ich wpływ na działalność instytucji finansowych w długiej perspektywie. Nie zabraknie też dyskusji  w gronie ekspertów o możliwych scenariuszach rozwoju rynków i rekomendacji na przyszłość.

Kongres Sektora Pożyczkowego to największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego. Wydarzenie skupia środowiska kadry zarządzającej instytucji pożyczkowych, pośrednictwa finansowego, doradztwa prawnego i strategicznego oraz dostawców produktów i usług związanych z produktami kredytu konsumenckiego.

Więcej informacji na temat Kongresu i rejestracja:

Organizatorem kongresu jest Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry