VIII Cashless Congress już 15 i 16 września

W dniach 15-16 września 2020, w hotelu InterContinental w Warszawie, eksperci z Polski, Europy i świata dyskutować będą na temat wyzwań oraz możliwości, jakie stoją przed branżą płatności bezgotówkowych. Tegoroczne wydarzenie będzie skupiać się na roli Polski jako lidera zmian na europejskim rynku płatniczym. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego już po raz kolejny objęła patronat honorowy nad przedsięwzięciem.

Kongres jest inspirującą platformą wymiany poglądów i pomysłów na temat wyzwań oraz możliwości, jakie stoją przed światem płatności bezgotówkowych. To forum łączące naukę, biznes i instytucje publiczne w dyskusji nad teraźniejszością i przyszłością rynku płatniczego w Polsce.  

Hasło przewodnie VIII edycji Cashless Congress brzmi „Polska europejskim liderem w transformacji gospodarki i nowoczesnych rozwiązaniach płatniczych”. Podczas prezentacji i dyskusji panelowych zaproszeni eksperci z Polski, Europy i świata poruszą m.in. tematy związane z nowymi technologiami, regulacjami prawnymi, bezpieczeństwem konsumentów, a także porównają rynek polski z rynkami zagranicznymi.

W tym roku, oprócz prezentacji i debat organizowanych w części głównej, krótkie, merytoryczne wystąpienia znajdziemy także we foyer!  To niewątpliwie miejsce, gdzie toczy się drugie życie każdego wydarzenia. Właśnie tam, na scenie „PayTech Arena”, entuzjaści innowacyjnych rozwiązań technologicznych będą mieli okazję m.in. wysłuchać nowości ze świata polskich FinTechów, zapoznać się z rozwiązaniami smart city czy przyjrzeć sie kierunkom rozwoju aquiringu.

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego pełni patronat honorowy nad przedsięwzięciem. W radzie programowej Kongresu zasiada również Agnieszka Wachnicka – prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego.

Więcej informacji wraz z programem wydarzenia są dostępne na stronie www.cashlesscongress.pl.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry