Rusza X Międzynarodowa Konferencja Konsumencka

Katedra Prawa Cywilnego, Gospodarczego i Prywatnego Międzynarodowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wraz ze Stowarzyszeniem Rzeczników Konsumentów zaprasza na X Jubileuszową Międzynarodową Konsumencką Konferencję Naukową pn.” Współczesny rynek konsumenta – sprzedaż i usługi”. Wydarzenie odbywa się w dniach 15-16 czerwca 2023 r. w Krakowie oraz w formule online. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego po raz kolejny włączyła się w inicjatywę i jest jego partnerem.

Celem konferencji jest dokonanie wielopłaszczyznowej analizy regulacji prawnych służących ochronie interesów konsumentów, zwłaszcza w kontekście sprzedaży towarów oraz świadczenia na ich rzecz różnorakich usług. Dzięki wymianie doświadczeń środowisk naukowych, podmiotów działających na rzecz konsumentów oraz przedsiębiorców możliwe będzie wypracowanie teoretycznych i praktycznych rozwiązań, które doprowadzą do właściwego sposobu interpretacji przepisów prawnych oraz skutecznie usprawnią obowiązujące procedury.

Program dwudniowej Konferencji obejmuje szereg paneli dyskusyjnych i wystąpień ekspertów nt. pozycji konsumenta i jego ochrony w poszczególnych sektorach gospodarki, m.in. na rynku cyfrowym czy rynku sprzedaży. Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się debata ekspertów poświęcona ochronie konsumenta na rynku finansów, którą poprowadzi dr Edyta Figura-Góralczyk z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Pełen program wydarzenia znajduje się poniżej:

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry