Przed nami IX Kongres Sektora Pożyczkowego

Już 8 października 2020 r. (czwartek) odbędzie IX Kongres Sektora Pożyczkowego. Wydarzenia skupia środowiska kadry zarządzającej instytucji pożyczkowych, pośrednictwa finansowego, doradztwa prawnego i strategicznego oraz dostawców produktów i usług związanych z produktami kredytu konsumenckiego.

Organizowany od 2012 roku Kongres Sektora Pożyczkowego to największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego. Kongres to jednocześnie miejsce otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora i jego praktykach biznesowych, regulacjach polskich i europejskich dotyczących tego sektora oraz o innowacjach i usprawnianiu procesów biznesowych. Organizatorem przedsięwzięcia jest Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Tegoroczny program imprezy skupia się przede wszystkim na wydarzeniach z ostatnich miesięcy – na tym, jak pandemia COVID-19 i towarzyszące jej inicjatywy regulacyjne zrewolucjonizowały rynek firm pożyczkowych oraz jak krajobraz branży może wyglądać w kolejnych miesiącach i latach. Agenda spotkania przewiduje również debatę „COVID – przegrani i wygrani na rynku pożyczkowym”, którą poprowadzą Agnieszka Wachnicka, prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego oraz mec. Marcin Czugan, prezes zarządu Związku Przedsiębiorstw Finansowych.

Pełny program wydarzenia znajduje się na stronie: https://zpf.pl/wydarzenia/konferencje/kongres-sektora-pozyczkowego/program/

Serdecznie zapraszamy!

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry