logo EF

EVEREST FINANSE

EVEREST FINANSE SA prowadzi działalność w zakresie dostarczania pożyczek gotówkowych z obsługą terenową Klientom indywidualnym, na terenie całej Polski pod marką Bocian Pożyczki. Marka Bocian Pożyczki w sektorze pożyczek z obsługą domową jest synonimem lidera technologicznego. Swoją przewagę buduje w oparciu o szybki dostęp do informacji pozwalających oceniać ryzyko i skracać czas obsługi Klienta. Dzięki współpracy z mBankiem firma podniosła poziom bezpieczeństwa dostarczania środków finansowych wykorzystując karty przedpłacone. EVEREST FINANSE SA jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, promującej profesjonalizm, wzajemny szacunek i poszanowanie zasad etycznych w relacjach z Klientami i kontrahentami. Należy również do grona członków Business Center Club i jako członek tego prestiżowego klubu realizuje Statut organizacji zobowiązujący do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Spółka została wielokrotnie nagrodzona m.in.: godłem Dobra Marka, Medalem Europejskim, tytułem Inwestora w Kapitał Ludzki, a kampania Bocian Pożyczki została uznana za najlepszą reklamę 2015 roku przez przedstawicieli branży pożyczek pozabankowych. EVEREST FINANSE S.A. zatrudnia ponad 350 osób, a współpracuje z nią 1400 Doradców Klienta. Prezesem Zarządu Firmy jest Zbyszko Pawlak.

provident_colour_logo_rgb

PROVIDENT POLSKA

Provident Polska SA jest częścią brytyjskiej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 13 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową – dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką (w różnych wariantach: pożyczkę online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną i pożyczkę dla firm. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem Zarządu jest Agnieszka Kłos. Z Providentem współpracuje ponad 10 tys. osób.

logo

WONGA

Wonga jest liderem branży finansów online, specjalizuje się w pożyczkach internetowych. Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, a w 2012 roku w Polsce. Od swoich początków na polskim rynku koncentruje się na konsumentach sprawnie zarządzających swoim budżetem i zachowujących płynność finansową, poszukujących jednocześnie alternatywy dla produktów bankowych. Wongę wyróżnia oferta, która wynagradza klientom terminowe spłaty. Jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku podpisała również umowę z Biurem Informacji Kredytowej w zakresie wymiany informacji na temat rzetelnych płatników. W czerwcu 2015 roku firma uruchomiła unikatową platformę edukacyjną Kapitalni.org, która jest ściśle powiązana z produktem Wonga.

crif_300px

CRIF Sp. z o.o.

CRIF Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą informacji kredytowej w Europie oraz jednym z kluczowych podmiotów w skali światowej, dostarczającym zintegrowane usługi i rozwiązania z zakresu informacji biznesowej, handlowej oraz zarządzania ryzykiem. W Polsce prowadzi działalność poprzez spółkę CRIF Sp. z o.o., która oferuje systemowe zarządzania ryzykiem kredytowym wykorzystując autorską platformę informatyczną – CRIF Solution Platform. CRIF Sp. z o.o. tworzy kluczową infrastrukturę wymiany danych dla branży pożyczkowej  – system Credit-Check, stanowiący najbardziej kompletne i aktualne źródło informacji o pożyczkobiorcach oraz doskonałe narzędzie do weryfikacji zdolności kredytowej i ochrony antyfraudowej, system wspierający ochronę konsumentów przed konsekwencjami utraty tożsamości – Bezpieczny PESEL oraz szereg rozwiązań wspierających przedsiębiorców z branży pożyczkowej.

hapi pozyczki logo CMYK

IPF POLSKA SP. Z O.o.

Firma IPF Polska Sp. z o.o., należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy International Personal Finance PLC, której korzenie sięgają 1880 roku, firma jest liderem na rynku pożyczek konsumenckich w Europie Środkowowschodniej, Meksyku oraz Finlandii, Estonii, Łotwie i Australii. Spółka IPF Polska Sp. z o.o. powstała w grudniu 2014 r. w Warszawie i oferuje pożyczki pod marką hapipożyczki. W marcu 2015 roku Grupa IPF PLC z siedzibą w Leeds (UK) kupiła fińską spółkę MCB Finance operującą w krajach bałtyckich oraz Australii. Akwizycja spowodowała połączenie IPF Polska Sp. z o.o. i MCB Finanse i nowa firma rozpoczęła działalność pod nazwą IPF Digital, a hapipożyczki weszły w skład portfolio marek i produktów zarządzanych przez IPF Digital. Dziś IPF Digital oferuje swoje pożyczki w 8 krajach: Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Polska, Hiszpania, Meksyk oraz Australia i przygotowuje się do ekspansji na kolejne rynki międzynarodowe.

AIQLABS

AIQLabs

AIQLABS - Data & Technology house. Solutions for fintech.
Zaawansowany FinTech od 2015 r. działający w branży consumer finance. Misją firmy jest dostarczanie produktów finansowych dopasowanych do zdolności kredytowej i potrzeb klientów. A to wszystko dzięki zaawansowanej analityce, wieloletniemu doświadczenie członków zespołu w zarządzaniu ryzykiem w wiodących instytucjach finansowych bądź doradztwie, a także dzieki technologii i nowoczesnym procesom obsługi Klienta. Spółka oferuje ekosystem usług związanych z finansowaniem gotówkowym potrzeb zakupowych klientów, w tym kredytów konsumenckich, oraz odroczonych płatności za zakupy.

finelf_logotyp_white

Finelf

Finelf jest jednym z największych dystrybutorów produktów finansowych w kanale online. Głównym celem działania firmy jest pomoc w znalezieniu klientowi odpowiedniego dla niego produktu finansowego oraz wspieranie jego edukacji finansowej. Realizacja tej misji jest możliwa dzięki bogatemu portfolio porównywarek i portali o charakterze poradnikowym i edukacyjnym - największym z nich jest Czerwona-Skarbonka.pl. Finelf, po osiągnięciu sukcesu na rynku polskim, rozszerzył kilka lat temu swoją działalność o kolejne kraje. Jest biznesowo obecny m.in. w Hiszpanii, Meksyku czy Danii.

capital_service_logotypy-01

CAPITAL SERVICE S.A.

Capital Service S. A. jest właścicielem marki KredytOK. Na rynku finansowym działa już od 1999 roku. Składa się z zespołu doświadczonych specjalistów z różnych obszarów zawodowych. W ofercie posiada własne produkty finansowe jak również produkty, usługi współpracujących z nią partnerów. Misją Spółki jest oferowanie produktów finansowych we wszystkich kanałach sprzedaży, z optymalnie wykorzystaną siecią Menadżerów, a także dywersyfikacja sprzedaży w kierunku online, contact center i modeli hybrydowych.

Spółka promuje etyczne zachowania w relacjach z klientami i kontrahentami, a także dba o transparentność swoich działań, czego jednym ze świadectw jest przynależność do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego. Warto również wspomnieć, że Capital Service S.A. jest Małą Instytucją Płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisaną do Rejestru Usług Płatniczych pod numerem MIP 140/2022 oraz Instytucją Pożyczkową wpisaną do Rejestru Instytucji Pożyczkowych pod numerem RIP 000123.

Dzięki wspólnej, systematycznej pracy, Capital Service S.A. obecnie jest jednym z liderów na rynku pożyczek gotówkowych.

Erif

ERIF BIG S.A.

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. zbudowała kompleksowe źródło wiedzy na temat kondycji finansowej i zachowań płatniczych konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji. W swoim rejestrze gromadzi dane dotyczące zarówno zobowiązań niespłaconych w terminie (informacje negatywne), jak i tych, które zostały uregulowane na czas (informacje pozytywne). Firma działa na rynku od 2003 roku. Spółka wchodzi w skład Grupy CRIF.

Logo Kapitalni

Kapitalni

Celem portalu, którego założycielem jest firma pożyczkowa Wonga, jest dostarczanie użytkownikom wiedzy o finansach w przyjaznej formie oraz weryfikacja i stałe mierzenie postępów w nauce. Serwis jest źródłem kompleksowej, ale podanej w przyjazny sposób wiedzy na temat: pożyczania, oszczędzania, wychodzenia z długów, pomnażania oszczędności, psychologii finansów, praw konsumenta oraz bezpieczeństwa finansowego i cyfrowego. Użytkownicy platformy mają do dyspozycji test osobowości finansowej, zindywidualizowane ścieżki edukacyjne, szereg artykułów i porad eksperckich. W serwisie znajdują się także kursy i specjalne kalkulatory, pomagające trzymać finanse w ryzach. 

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry