logo EF

EVEREST FINANSE

EVEREST FINANSE SA prowadzi działalność w zakresie dostarczania pożyczek gotówkowych z obsługą terenową Klientom indywidulanym, na terenie całej Polski pod marką Bocian Pożyczki. Marka Bocian Pożyczki w sektorze pożyczek z obsługą domową jest synonimem lidera technologicznego. Swoją przewagę buduje w oparciu o szybki dostęp do informacji pozwalających oceniać ryzyko i skracać czas obsługi Klienta. Dzięki współpracy z mBankiem firma podniosła poziom bezpieczeństwa dostarczania środków finansowych wykorzystując karty przedpłacone. EVEREST FINANSE SA jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, promującej profesjonalizm, wzajemny szacunek i poszanowanie zasad etycznych w relacjach z Klientami i kontrahentami. Należy również do grona członków Business Center Club i jako członek tego prestiżowego klubu realizuje Statut organizacji zobowiązujący do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Spółka została wielokrotnie nagrodzona m.in.: godłem Dobra Marka, Medalem Europejskim, tytułem Inwestora w Kapitał Ludzki, a kampania Bocian Pożyczki została uznana za najlepszą reklamę 2015 roku przez przedstawicieli branży pożyczek pozabankowych. EVEREST FINANSE S.A. zatrudnia ponad 350 osób, a współpracuje z nią 1400 Doradców Klienta. Prezesem Zarządu Firmy jest Zbyszko Pawlak.

provident_colour_logo_rgb

PROVIDENT POLSKA

Provident Polska SA jest częścią brytyjskiej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 13 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową – dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką (w różnych wariantach: pożyczkę online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną i pożyczkę dla firm. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem Zarządu jest Agnieszka Kłos. Z Providentem współpracuje ponad 10 tys. osób.

logo

WONGA

Wonga jest liderem branży finansów online, specjalizuje się w pożyczkach internetowych. Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, a w 2012 roku w Polsce. Od swoich początków na polskim rynku koncentruje się na konsumentach sprawnie zarządzających swoim budżetem i zachowujących płynność finansową, poszukujących jednocześnie alternatywy dla produktów bankowych. Wongę wyróżnia oferta, która wynagradza klientom terminowe spłaty. Jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku podpisała również umowę z Biurem Informacji Kredytowej w zakresie wymiany informacji na temat rzetelnych płatników. W czerwcu 2015 roku firma uruchomiła unikatową platformę edukacyjną Kapitalni.org, która jest ściśle powiązana z produktem Wonga.

crif_300px

CRIF Sp. z o.o.

CRIF Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą informacji kredytowej w Europie oraz jednym z kluczowych podmiotów w skali światowej, dostarczającym zintegrowane usługi i rozwiązania z zakresu informacji biznesowej, handlowej oraz zarządzania ryzykiem. W Polsce prowadzi działalność poprzez spółkę CRIF Sp. z o.o., która oferuje systemowe zarządzania ryzykiem kredytowym wykorzystując autorską platformę informatyczną – CRIF Solution Platform. CRIF Sp. z o.o. tworzy kluczową infrastrukturę wymiany danych dla branży pożyczkowej  – system Credit-Check, stanowiący najbardziej kompletne i aktualne źródło informacji o pożyczkobiorcach oraz doskonałe narzędzie do weryfikacji zdolności kredytowej i ochrony antyfraudowej, system wspierający ochronę konsumentów przed konsekwencjami utraty tożsamości – Bezpieczny PESEL oraz szereg rozwiązań wspierających przedsiębiorców z branży pożyczkowej.

hapi pozyczki logo CMYK

IPF POLSKA SP. Z O.o.

Firma IPF Polska Sp. z o.o., należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy International Personal Finance PLC, której korzenie sięgają 1880 roku, firma jest liderem na rynku pożyczek konsumenckich w Europie Środkowowschodniej, Meksyku oraz Finlandii, Estonii, Łotwie i Australii. Spółka IPF Polska Sp. z o.o. powstała w grudniu 2014 r. w Warszawie i oferuje pożyczki pod marką hapipożyczki. W marcu 2015 roku Grupa IPF PLC z siedzibą w Leeds (UK) kupiła fińską spółkę MCB Finance operującą w krajach bałtyckich oraz Australii. Akwizycja spowodowała połączenie IPF Polska Sp. z o.o. i MCB Finanse i nowa firma rozpoczęła działalność pod nazwą IPF Digital, a hapipożyczki weszły w skład portfolio marek i produktów zarządzanych przez IPF Digital. Dziś IPF Digital oferuje swoje pożyczki w 8 krajach: Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Polska, Hiszpania, Meksyk oraz Australia i przygotowuje się do ekspansji na kolejne rynki międzynarodowe.

cropped-logo-efimea-program-finansowania-zdrowia

EFIMEA

EFIMEA SA to polska instytucja finansowa, oferująca nowoczesne pożyczki ratalne dla klientów indywidualnych. W swoim portfolio posiada dedykowany branży medycznej Program Finansowania Zdrowia, pozwalający na rozłożenie przez Pacjentów na raty kosztów zabiegów medycznych. Efimea oferuje także pożyczki gotówkowe online na dowolny cel, oferowane pod marką „efiraty.pl”. W swoich działaniach EFIMEA skupia się na dostarczaniu innowacyjnych i łatwych w obsłudze produktów, bazujących na czytelnych i jasnych zasadach, dążąc do jak budowania pozytywnych relacji Klienta z marką. Dzięki wykorzystaniu najlepszych technologii dostępnych na rynku, EFIMEA ciągle rozwija i usprawnia proces obsługi Klienta, dzięki czemu skraca się czas potrzebny do pełnej obsługi Klientów i dostarczeniu im niezbędnych środków.

Erif

ERIF BIG S.A.

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. zbudowała kompleksowe źródło wiedzy na temat kondycji finansowej i zachowań płatniczych konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji. W swoim rejestrze gromadzi dane dotyczące zarówno zobowiązań niespłaconych w terminie (informacje negatywne), jak i tych, które zostały uregulowane na czas (informacje pozytywne). Firma działa na rynku od 2003 roku. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej KRUK. 

Logo Kapitalni

Kapitalni

Celem portalu, którego założycielem jest firma pożyczkowa Wonga, jest dostarczanie użytkownikom wiedzy o finansach w przyjaznej formie oraz weryfikacja i stałe mierzenie postępów w nauce. Serwis jest źródłem kompleksowej, ale podanej w przyjazny sposób wiedzy na temat: pożyczania, oszczędzania, wychodzenia z długów, pomnażania oszczędności, psychologii finansów, praw konsumenta oraz bezpieczeństwa finansowego i cyfrowego. Użytkownicy platformy mają do dyspozycji test osobowości finansowej, zindywidualizowane ścieżki edukacyjne, szereg artykułów i porad eksperckich. W serwisie znajdują się także kursy i specjalne kalkulatory, pomagające trzymać finanse w ryzach. 

LOKALIZACJA

  • Ul. Piękna 15/16,
    00-549 Warszawa

  • +48 22 55 99 496

  • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry