Kongres Sektora Pożyczkowego już 8 czerwca

Quo vadis rynku pożyczkowy? X edycja Kongresu Sektora Pożyczkowego już 8 czerwca 2021 r. w Warszawie. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego pełni rolę Patrona Honorowego nad wydarzeniem.

Organizowany od 2012 roku Kongres Sektora Pożyczkowego to cykliczne wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej instytucji finansowych, firm pożyczkowych i pośrednictwa finansowego, fintechów, specjalistów doradztwa prawnego i strategicznego oraz dostawców produktów i usług związanych z produktami kredytu konsumenckiego. Kongres jest okazją do otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora i najlepszych praktykach biznesowych, regulacjach polskich i europejskich dotyczących tego sektora oraz o innowacjach i usprawnianiu procesów biznesowych.

Do rozmów organizatorzy zapraszają grono ekspertów z różnych środowisk – regulatorów rynku, instytucji i urzędów, organizacji konsumenckich, uczelni wyższych oraz ponad 100 firm i instytucji finansowych zrzeszonych w ZPF. Pozwala to na wielostronne i wieloaspektowe ujęcie tematu finansowania pozabankowego i dostarczenie uczestnikom Kongresu unikalnej, wartościowej wiedzy.

Podczas X, jubileuszowej edycji wydarzenia zostaną omówione najbardziej aktualne i ważne tematy dla rynków finansowych (a w efekcie i dla całej gospodarki). Zaproszeni eksperci spróbują odpowiedzieć na pytanie o kierunki rozwoju sektora pożyczkowego w post-pandemicznej rzeczywistości. Dyskusja będzie dotyczyła m.in. rewizji dyrektywy o kredycie konsumenckim i innych istotnych zmian legislacyjnych, aktualnego stanu rynku, jak również funkcjonowania instytucji pożyczkowych i zmian w profilu klientów w nowej rzeczywistości.

Kongres zaplanowano w formule hybrydowej – stacjonarnie w Hotelu Intercontinental w Warszawie, a także online. Więcej informacji, w tym pełny program Kongresu oraz formularz rejestracyjny są dostępny pod linkiem: https://zpf.pl/wydarzenia/konferencje/kongres-sektora-pozyczkowego/program/

LOKALIZACJA

  • Ul. Piękna 15/16,
    00-549 Warszawa

  • +48 22 55 99 496

  • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry