Kongres Konsument przesunięty na wrzesień 2020 r.

Zaplanowany na 16 marca 2020 r. Kongres Konsument odbędzie się we wrześniu 2020 r. O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Bo konsument jest najważniejszy”. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego już po raz kolejny włącza się w organizację przedsięwzięcia.

Kongres Konsument 2020 to już szósta edycja corocznej konferencji konsumenckiej organizowanej przez Federację Konsumentów z okazji Światowego Dnia Praw Konsumenta. Wzorem lat ubiegłych Kongres odbywa się w sprawdzonej formule obejmującej plenarne dyskusje panelowe oraz tematyczne moduły warsztatowe. Wydarzenie adresowane jest do instytucji konsumenckich, administracji oraz przedsiębiorców.

Przedsięwzięcie już na stałe wpisało się w kalendarz instytucji związanych z rynkiem finansowym jako forum wymiany wiedzy, doświadczeń i oczekiwań wobec zarówno przepisów prawa, jak i stosowania ich w praktyce przez konsumentów i przedsiębiorców. Jest to platforma praktycznej wymiany wiedzy i poglądów na temat funkcjonowania przepisów prawnych dziś i oczekiwań w przyszłości, na temat praktyk rynkowych, poziomu bezpieczeństwa konsumenckiego, ryzyk związanych z działalnością różnych przedsiębiorców, ale również modeli współpracy pomiędzy różnymi uczestnikami rynku.

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego, której misją jest ochrona konsumentów i podnoszenie poziomu ich bezpieczeństwa na rynku finansowym, po raz kolejny włącza się w organizację Kongresu. Jedną z zaplanowanych aktywności FRRF jest prezentacja wyników najnowszego raportu nt. wiedzy finansowej Polaków, który przygotowaliśmy wspólnie z Federacją Konsumentów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Więcej informacji na stronie organizatora: www.federacja-konsumentow.org.pl.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry