Konferencja Credit Management Cyber Days już wkrótce

Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami wraz z partnerami zapraszają na Konferencję Credit Management Cyber Days, która odbędzie się 23-24 marca 2021 roku za pomocą rozwiązania Avatarland, wirtualnego centrum targowo-konferencyjnego. Nowatorskie rozwiązanie zapewni wrażenie realnego uczestnictwa poprzez bezpośrednią interakcję z otoczeniem i innymi uczestnikami, zarówno w prywatnej, jak i publicznej przestrzeni konferencyjnej, oraz swobodne poruszanie się w niemalże nieograniczonym wirtualnym świecie. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego jest jednym z partnerów merytorycznych wydarzenia.

Konferencja CMCD 2021 to spotkanie osobistości świata nauki i biznesu z Polski i z zagranicy. Wydarzenie obejmie prelekcje ekspertów gospodarczych i praktyków rynkowych dotyczące perspektywy makroekonomicznej, w tym zmian gospodarczych wywołanych czy przyspieszonych przez pandemię, jak i spojrzenia podmiotów oferujących swoje usługi przedsiębiorcom i konsumentom. Dyskusja będzie koncentrować się w szczególności na aktualnych wyzwaniach stojących przed przedsiębiorcami dochodzącymi swoich wierzytelności i prowadzących profesjonalną działalność windykacyjną w dobie pandemii, jak radzą sobie w Polsce i innych regionach świata i jak widzą drogę wyjścia z powstałej sytuacji. Jak epidemia wpłynęła na sytuację przedsiębiorców i ich szanse przetrwania na zmieniającym się rynku na podstawie przeprowadzonych badań i analiz?

Program Konferencji widnieje już na stronie wydarzenia: https://cmcd.pl/agenda/ . Prace Rady Programowej CMCD nadal trwają, na bieżąco będą uzupełniane tematy oraz prelegenci. 

Zaproszeni prelegenci to eksperci rynku finansowego, wybitni przedstawiciele kręgów naukowych, menadżerowie działów w dużych przedsiębiorstwach, przedstawiciele instytucji i organizacji branżowych, a także goście z zagranicy, specjaliści w swoich dziedzinach. 

Konferencja skierowana jest do działów zajmujących się dochodzeniem należności, podmiotów z sektora MŚP oraz kadry zarządzającej, ubezpieczycieli należności, faktorów, firm leasingowych, banków, firm pożyczkowych, kancelarii prawnych i wielu innych podmiotów z rynku finansowego.

Wśród Partnerów i Patronów wydarzenia znajdują się zarówno organizacje branżowe, stowarzyszenia, liderzy rynków, instytucje, jak i znane specjalistyczne portale i dzienniki. FRRF jest jednym z partnerów wydarzenia.

Partnerzy Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego mogą liczyć na szczególne warunki uczestnictwa w wydarzeniu w postaci kodu rabatowego uprawniającego do nabycia wejściówki w specjalnej obniżonej cenie (190 zł netto). W celu uzyskania więcej informacji prosimy o bezpośredni kontakt z Fundacją.

Więcej informacji o Konferencji na stronie wydarzenia: https://cmcd.pl .

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji!

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry