IX Międzynarodowa Konsumencka Konferencja Naukowa

Katedra Prawa Cywilnego, Gospodarczego i Prywatnego Międzynarodowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wraz ze Stowarzyszeniem Rzeczników Konsumentów zaprasza na organizowaną w dniach 9-10 czerwca 2022 r. w Krakowie (w wersji hybrydowej) IX Międzynarodową Konsumencką Konferencję Naukową pt. „Prawa konsumenta wczoraj, dziś i jutro. 60 lat praw konsumenta”.

Konferencja ma stanowić forum wymiany poglądów przedstawicieli środowiska akademickiego (zarówno krajowego, jak i międzynarodowego) oraz praktyki na tematy związane z ochroną konsumentów. W związku z powyższym, obrady podzielono na sesje naukowe (w każdym z dwóch dni konferencji) oraz panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli środowisk naukowych, biznesu i „regulatorów” rynku. Ponadto w pierwszym dniu konferencji, po zakończeniu obrad plenarnych, przewidziano tzw. panel młodych naukowców podczas którego zostaną wygłoszone uprzednio zaakceptowane wystąpienia młodszych pracowników naukowych, doktorantów i studentów.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości związanych z uczestnictwem zapraszamy na stronę https://www.rzecznicy.konsumentow.eu/

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry