III Ogólnopolska Konferencja Oświaty i Samorządu

W dniach 27-28 października 2021 r. odbędzie się III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Oświaty i Samorządu. Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów szkół i nauczycieli, pracowników merytorycznych odpowiedzialnych za oświatę w samorządzie oraz liderów samorządów terytorialnych. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego jako Patron Medialny serdecznie zaprasza na wydarzenie.

Podczas wydarzenia uczestnicy poznają nowości technologiczne, które uczynią ich pracę efektywniejszą i ułatwią im interakcję z uczniem, ale przede wszystkim będą rozmawiać o przyszłości edukacji i wyzwaniach, jakie za sobą niesie. Zaproszenie eksperci przedstawią również najbardziej aktualne informacje na temat zarządzania placówką edukacyjną. To wszystko czeka na uczestników podczas dwóch dni konferencji, 3 ścieżek tematycznych i 8 paneli.

Celem spotkania będzie doskonalenie zawodowe, zajęcie stanowisk w kwestii prawa oświatowego, integracja kadry. Tworząc program, organizatorzy największą uwagę zwrócili na: aktualność i przydatność praktyczną zajęć, uwzględniając następujące sfery: prawo oświatowe, praktykę kierowania szkołą, sprawy wychowawcze i społeczne, naukę o zarządzaniu.

Zaproszeni goście – wybitni eksperci, prawnicy, praktycy, przedyskutują rozmaite kwestie dotyczące organizacji pracy szkoły, kadr i płac, finansów, czy też technologii wykorzystywanych w szkołach i placówkach oświatowych. Odpowiedzą na trudne pytania, ocenią kierunek zmian i w oparciu o własne doświadczenia przedstawią praktyczne rozwiązania, które każdy uczestnik konferencji będzie mógł wdrożyć w swojej codziennej pracy.

Pełny program wydarzenia i więcej informacji są dostępne na stronie: https://edukacjaprzyszlosci.wip.pl/
Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego pełni patronat medialny nad inicjatywą.

LOKALIZACJA

  • Ul. Piękna 15/16,
    00-549 Warszawa

  • +48 22 55 99 496

  • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry