Global Money Week 2024 – propozycja programowa FRRF

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego w ramach Global Money Week, którego koordynatorem w Polsce jest Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, przygotowała webinar pn. „Konsument i jego prawa na rynku usług finansowych”.

W trakcie rozmowy z Prezeską FRRF, dr Anną Mlostoń-Olszewską opowiadamy o tym, kogo można uznać za konsumenta, kim jest klient podmiotu rynku finansowego i jakie usługi obejmuje rynek finansowy. Szczegółowo przedstawiamy prawa, jakie przysługują klientom banków, instytucji pożyczkowych, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych dostawców usług finansowych. Wyjaśniamy zasady pisania i składania reklamacji, a także opowiadamy o tym, kto stoi na straży polskiego rynku finansowego oraz do jakiej instytucji i w jakich sytuacjach należy się zgłosić w przypadku sporu z przedsiębiorcą.

Propozycja FRRF jest skierowana przede wszystkim do nauczycieli i uczniów szkół ponadpodstawowych. Poruszana przez nas tematyka jest zgodna z podstawą programową przedmiotu „Biznes i zarządzanie”, dzięki czemu może stanowić atrakcyjne uzupełnienie lekcji szkolnej. 

Webinar poprowadzi Prezeska FRRF, dr Anna Mlostoń-Olszewska, wykładowczyni akademicka z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rzecz ochrony konsumentów, m.in. pełniąc funkcję Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Łodzi. 

Uwaga: Skorzystanie z propozycji programowych GMW 2024 nie jest równoznaczne z dokonaniem zgłoszenia udziału w kampanii GMW. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w kampanii GMW oraz formularzem zgłoszenia udziału w kampanii GMW.

Więcej informacji o tegorocznych obchodach Światowego Tygodnia Pieniądza i ofercie programowej innych instytucji znajduje się na stronie: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/Global_Money_Week/oferta_programowa_innych_instytucji

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry