Gala Finałowa Loan Magazine Awards 2021 już 10 czerwca we Wrocławiu

Już 10 czerwca 2021 roku we Wrocławiu odbędzie się Gala Finałowa Loan Magazine Awards 2021. To już szósta edycja najpopularniejszego wydarzenia rynku pozabankowego w Polsce. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego sprawuje patronat honorowy nad inicjatywą.

Gala Finałowa Loan Magazine Awards od lat kojarzona jest z wyróżnieniami przyznawanymi najlepszym produktom, usługom i brandom rynku pozabankowego. Tegoroczne spotkanie przybierze jednak nową formułę. W ramach szóstej Gali Finałowej Loan Magazine Awards odbędzie się rozdanie nagród TOP50 Managers of Loan Market in Poland, w trakcie którego prestiżowe wyróżnienia zostaną przyznane najbardziej wpływowym postaciom polskiego rynku pożyczkowego.

TOP50 Managers of Loan Market in Poland

TOP50 Managers of Loan Market in Poland to niepowtarzalna okazja do wyróżnienia specjalistów sektora pozabankowego oraz osób, które swoją pracą znacznie przyczyniają się do jego rozwoju. Wśród nich znajdą się m.in. prezesi, członkowie zarządów oraz managerowie wyższego szczebla, którzy na co dzień kierują największymi instytucjami pożyczkowymi. W gronie nagrodzonych nie zabraknie także managerów firm dostarczających różnego rodzaju produkty i usługi wykorzystywane na rynku finansowym.

Tworzone zestawienie nie jest rankingiem, zatem nagrody dla laureatów będą przyznawane w porządku alfabetycznym. W dzień Gali ukaże się specjalny magazyn, który przybliży sylwetki wyróżnionych osób. Lista zdobywców nagród zostanie również opublikowana w wersji cyfrowej. 

– W tym roku po raz pierwszy zrezygnowaliśmy z nagradzania poszczególnych brandów oraz rozwiązań technologicznych na rzecz nagród osobowych. Stąd też w tym dniu właśnie 50 managerów będzie miało okazję odebrać osobiście specjalnie na tę okazję przygotowane statuetki – podkreśla Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan Magazine oraz pomysłodawca Gali Loan Magazine Awards.

Loan Magazine Awards 2021

Laureatów zestawienia TOP50 Managers of Loan Market in Poland poznamy już 10 czerwca 2021 roku we Wrocławiu podczas Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2021. Wydarzenie jest organizowane przez Sferę Finansów, wydawcę portali informacyjnych https://loanmagazine.pl/ i https://bankingmagazine.pl/.

Tegoroczna Gala odbędzie się w układzie teatralnym. Wydarzenie to będzie doskonałym tłem do wymiany spostrzeżeń na temat obszaru Loan Market w Polsce, a także wspaniałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Już od lat spotkania organizowane pod szyldem Loan Magazine Awards łączą ze sobą osoby zainteresowane współpracą i podejmowaniem nowych inicjatyw.

Udział w Gali

Finałowa Gala Loan Magazine Awards 2021 odbędzie się już 10 czerwca (czwartek) we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00. Udział w nim jest płatny.

Osoby, które są zainteresowane udziałem w Gali, mogą zarejestrować swoją obecność za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na adres biuro@sfera-finansow.pl. W jej treści należy podać imię, nazwisko oraz reprezentowaną firmę. Chęć udziału w spotkaniu można zgłosić również poprzez wypełnienie specjalnego formularza rejestrowego.

Organizator zapewnia, iż dołoży wszelkich starań, aby wydarzenie odbyło się w sposób bezpieczny i z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego. Z tego powodu liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Warto pospieszyć się z rejestracją, bowiem o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

LoanMagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania, który tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz większe grono firm zainteresowanych promowaniem tego typu zachowań. To największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry