FRRF patronem honorowym Kongresu Lendtech 2021

Już 23 września br. w Warszawie odbędzie się druga edycja Kongresu Ledntech – konferencji dla branży lendtech, digital lending & fintech i consumcer finance, której organizatorem jest Fundacja Lendtech oraz Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego po raz kolejny pełni patronat honorowy nad wydarzeniem.

Kongres Lendtech skierowany jest zarówno dla innowacyjnych pożyczkodawców, jak i dla podmiotów tworzących ekosystem digital lending. Wydarzenie tworzone jest z myślą o podmiotach sprawiających, że klienci starający się o finansowanie otrzymują je w szybki, innowacyjny i bezpieczny sposób.

Uczestnicy tegorocznej konferencji mogą liczyć na dwie debaty z liderami rynku pożyczkowego oraz dostawcami usług. Nie zabraknie prezentacji o najważniejszych trendach w sektorze lendtech, czyli rozwoju Buy Now, Pay Later, czy też prezentacji ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa, wymiany danych, AI, regulacji prawnych i wpływu otoczenia ekonomicznego na rynek kredytowy w Polsce. Prócz tego na scenie głównej wystąpią przedstawiciele 3 startupów, którzy zaprezentują swoje biznesy szerokiemu gronu odbiorców. Program został stworzony z myślą o podmiotach, które zapewniają finansowanie dla konsumentów i przedsiębiorców w prosty, bezpieczny i innowacyjny sposób.

W trakcie Kongresu Lendtech zostanie zaprezentowana Polska Mapa Lendtech, na której zaprezentowani zostaną uczestnicy ekosystemu digital lending & fintech w Polsce.

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego pełni patronat honorowy nad wydarzeniem. Prezes FRRF, Agnieszka Wachnicka poprowadzi Debatę Liderów Sektora Pożyczkowego, która zaplanowana jest w godz. 14:40 – 15:25.

Więcej informacji o wydarzeniu i pełny program spotkania znajduje się na stronie: www.lendtech.pl

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry