FRRF patronem honorowym FinTech & InsurTech Digital Congress

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego po raz kolejny objęła patronat honorowy nad FinTech & InsurTech Digital Congress, który odbędzie się w dniach 28-29 września 2020 r. Po raz pierwszy kongres zrealizowany zostanie w formie hybrydowej, która łączy tradycyjne spotkanie z aktywnością online na dedykowanej platformie. Wśród tematów wrześniowego wydarzenia znajdą się najistotniejsze treści dla rozwoju rynku finansowego, biznesu ubezpieczeniowego i rozwoju polskiej gospodarki.

FinTech & InsurTech Digital Congress jest kluczową pozycją na mapie branżowych eventów. To miejsce, gdzie pomysły i wiedza ludzi, którzy nie boją się wyzwań i potrafią wykorzystywać nowe technologie, przynoszą rewolucyjne projekty i rozwiązania. Podczas spotkania prezentowane będą aktualne trendy dotyczące m.in. szans i zagrożeń cyfrowego świata, zastosowania i wykorzystania technologii, sposobów transakcji, regulacji, telematyki czy telemedycyny.

Myślą przewodnią, która będzie towarzyszyła tej edycji FinTech & InsurTech Digital Congress będzie Mindset change – mindset pivot. Wspólnie z ekspertami członkowie wydarzenia zastanowią się nad zmianą myślenia w zarządzaniu firmą i przedefiniowaniem podejścia do  biznesu, tak aby dostosować się do zmieniających się potrzeb i transformującego się ekosystemu z korzyścią dla klienta i dla swoich firm. Uczestnicy Kongresu będą dyskutować o przyszłości sektora, o tym w co warto inwestować i co będzie kołem zamachowym naszej gospodarki w czasach kryzysu. Jak zawsze w każdym biznesie najważniejszy jest konsument, dlatego przedmiotem rozmów będzie także zjawisko klientocentryzmu. Nie zabraknie tematów dotyczących Open Bankingu, Open Data Economy oraz zagadnień z obszaru Fintech for retail & ecommerce czy technologii paymentowej.

Drugi dzień wyłoni tematy związane z rozwojem telemedycyny i inspiracjami telemedycznymi, które odpowiadały na nasze potrzeby w czasie lockdownu. Porozmawiamy o akceleracji i finansowaniu potencjału nowych rozwiązań telemedycznych. Pojawią się ważne tematy dla agentów, których praca dzięki technologii może stać się łatwiejsza i szybsza. Czy to oznacza, że agenci stali się bardziej insurtechowi? 

Dynamiczna formuła wydarzenia umożliwia przedstawienie szerokiego spektrum poruszanych zagadnień. To dwa dni pełne wiedzy. Debaty, firechaty, use casy prezentujące praktyczne zastosowania nowoczesnych technologii w świecie finansów i ubezpieczeń, rozmowy z ekspertami i liderami w branżach.

Organizatorem spotkania jest MMC Polska. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego pełni patronat honorowy nad wydarzeniem.
Pełny program Kongresu jest dostępny na stronie https://fintechdigitalcongress.pl/.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry