FRRF partnerem merytorycznym Loan Magazine Awards

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego została partnerem merytorycznym Gali „Loan Magazine Awards”. Ponadto Prezes Fundacji – Agnieszka Wachnicka – zasiadła w Radzie Ekspertów konkursu. Laureatów prestiżowych nagród i wyróżnień poznamy już 30 stycznia 2020 roku.

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej oraz podmiotów dostarczających rozwiązań technologicznych pozwalających firmom reprezentującym rynek na tak szybki rozwój.

Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według nas najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Organizatorzy Loan Magazine Awards opierają się właśnie na takich relacjach, co mamy nadzieje, pozytywnie wpływa na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji rozwój całej branży” – podkreśla Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.

Serwis loanmagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz to większe grono firm, zainteresowanych promowaniem takich zachowań. Portal to jednocześnie największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.

Rada Ekspertów, w której zasiada Agnieszka Wachnicka, Prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, to przedstawiciele i eksperci rynku consumer finance w Polsce w obszarze finansowania pozabankowego. Zadaniem Rady Ekspertów będzie nominowanie wskazanych rozwiązań i marek w kategoriach: „Technologiczne Rozwiązanie Roku FINTECH 2019”, „Społecznie Odpowiedzialni 2019”, „Marka Roku 2019” oraz nominacje i wyróżnienie specjalne przyznane w kategorii „Nowe Technologie Loan Magazine Awards 2019”.


Organizatorem Gali jest spółka Sfera Finansów SA, wydawca serwisu informacyjnego loanmagazinepl , a Partnerem Wspierającym Galę i sprawującym nadzór nad poprawnością głosowania została kancelaria WIŚNIEWSKI.legal.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry