FRRF parterem VIII Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości

W dniach 20-21 marca odbędzie się ósma edycja Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości, którego po raz kolejny Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego jest partnerem wspierającym. Tegoroczna edycja wydarzenia stanowi centralny punkt obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej.

Podczas dwóch dni Kongresu zaplanowano ponad 20 wystąpień, debat i dyskusji, w których głos zabiorą przedstawiciele władz państwowych, instytucji branżowych, środowiska akademickiego i sektora branżowego. W roli prelegentów wystąpią autorytety z dziedziny nauk ekonomicznych oraz cenieni eksperci z obszarów związanych z edukacją ekonomiczną.

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego szczególnie zachęca do udziału w debacie „Jak wychowywać młode pokolenia, aby odziedziczyły przedsiębiorczość, która zbudowała sukces III RP”, w której weźmie udział Prezeska FRRF, dr Anna Mlostoń-Olszewska.

Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, organizowane już po raz ósmy przez Warszawski Instytut Bankowości i Fundację GPW. Jest to najważniejsza i największa tego typu konferencja w Polsce, na której spotykają się biznes, administracja i nauka, aby nawzajem się inspirować, dyskutować i rozwijać nowoczesne działania edukacyjne w zakresie ekonomii, finansów, cyberbezpieczeństwa i przedsiębiorczości.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry