FinTech Rejs 2020 już 18 czerwca

O przyszłości sektora innowacji finansowych oraz o tym, jak pandemia koronawirusa i nowe otoczenie regulacyjne wpłyną na dalszy rozwój środowiska fintech w Polsce będziemy rozmawiać już 18 czerwca 2020 r. podczas FinTech Rejs 2020.

FinTech Rejs jest jednym z największych wydarzeń networkingowych rynku FinTech. Celem wydarzenia jest prezentacja i omówienie najważniejszych trendów, a także możliwości dalszego rozwoju sektora innowacji finansowych. Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli szeroko rozumianego rynku fintech, banków, instytucji pożyczkowych, towarzystw ubezpieczeniowych oraz firm windykacyjnych.  

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Fintech Rejsu jest aktualna sytuacja w sektorze fintech i jego rozwój w gospodarce postcovidowej. Uczestnicy wydarzenia będą wspólnie próbowali zastanowić się, jak pandemia koronawirusa oraz dynamicznie zmieniające się otoczenie regulacyjne wpłyną na rynek nowoczesnych usług finansowych i branżę pożyczkową, a także spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy nowa rzeczywistość jest dla fintechów zagrożeniem, czy raczej szansą?  

W ramach spotkania zaplanowano panel dyskusyjny „Co dalej z sektorem pożyczkowym w Polsce?”, w którym wystąpi Agnieszka Wachnicka, Prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego.

Pełny program kongresu wraz z formularzem rejestracyjnym jest dostępny na stronie www.fintechrejs.pl.  

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego po raz kolejny pełni Patronat merytoryczny i instytucjonalny nad wydarzeniem.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry