FinTech & InsurTech Digital Congress już 19-20 listopada

Już 19 i 20 listopada w Warsaw Sheraton Hotel odbędzie się jesienna edycja FinTech&InsurTech Digital Congress. Kluczowi przedstawiciele sektora finansowego, tradycyjnej bankowości i ubezpieczeń oraz nowoczesnych technologii spotkają się, aby przedyskutować najważniejsze zagadnienia dotyczące kierunków rozwoju. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego objęła Patronat Honorowy nad wydarzeniem.

Technologia finansowa jest obecnie jednym z najbardziej ekscytujących i najszybciej rozwijających się obszarów globalnego biznesu. W stosunkowo krótkim czasie pojawienie się młodych branż takich jak FinTech oraz InsurTech miało ogromny wpływ na to, jak prowadzimy działalność, dokonujemy transakcji jako klienci i myślimy o przyszłości finansów i ubezpieczeń.

Cześć wspólna FinTech & InsurTech Digital Congress skupiona będzie na tematach, takich jak: przyszłość rynku finansowego, innowacyjne przywództwo i transformacja. W ramach bloku “Reality check in banking and insurance”, uczestnicy sprawdzą, które technologie i wdrożenia się sprawdzają, a które to “buzzword”. Pojawi się także temat, jak zdobyć finansowanie i gdzie szukać kapitału na rozwój swojego start-upu. Drugiego dnia w ramach agendy 7. edycji FinTech Digital Congress zostaną poruszone zagadnienia nawiązujące do przyszłości banków. Pojawi się blok poświęcony platformizacji usług finansowych oraz edukacji.  Nie zabraknie także tematu związanego ze zmianami  regulacyjnymi, licencjami oraz PSD2. Ścieżka InsurTech Digital Congress skupi się na analizie cyfrowej stymulacji rynku ubezpieczeń zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Wśród tematów zostaną poruszone również zagadnienia dotyczące pracy agentów oraz tego, jak tę pracę usprawnić dzięki nowym technologiom. Nie zabraknie analizy przestrzeni współpracy ubezpieczycieli z insurtech’ami oraz tematów poświęconych systemom telemedycznym i nowym modelom biznesowym.

Wydarzenie co roku skupia ekspertów branży finansowej i ubezpieczeniowej, przedstawicieli nauki obserwujących zmiany na globalnym rynku oraz reprezentantów nowoczesnych technologii i inwestorów. Kongres jest więc szansą na efektywne dyskusje dotyczące przyszłości branży finansowej w Polsce, także w kontekście relacji na arenie międzynarodowej.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry