Debata „Finanse Polaków w czasie pandemii”

W najbliższy poniedziałek (9 listopada) o godz. 9:00 odbędzie się debata organizowana przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, w trakcie której Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego i Federacja Konsumentów zaprezentują raport z przeprowadzonego wspólnie badania „Finanse Polaków w czasie COVID-19. Jak pandemia wpłynęła na portfele i zwyczaje finansowe Polaków?”. Debata będzie transmitowana za pośrednictwem platformy Zoom oraz na kanale ZPP w serwisie Facebook. Serdecznie zapraszamy do oglądania dyskusji.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na debatę “Finanse Polaków w czasie pandemii”.
9 listopada br., godz. 12:00, platforma ZOOM

Pandemia COVID-19 wpływa nie tylko na sposób pracy i codzienną aktywność Polaków, ale także na ich sytuację finansową. Podczas dyskusji zaprezentowany zostanie raport z badania przeprowadzonego przez Federację Konsumentów i Fundację Rozwoju Rynku Finansowego pn. „Finanse Polaków w czasie COVID-19. Jak pandemia wpłynęła na portfele i zwyczaje finansowe Polaków?”.

Eksperci rozważą, jak w ciągu ostatnich szczęściu miesięcy zmieniły się nastroje konsumenckie i kondycja finansowa polskich gospodarstw domowych? Jak zmieniają się zachowania oszczędnościowe i kredytowe konsumentów w dobie dużej niepewności gospodarczej? Czy pandemia COVID-19 zmusza Polaków do sięgnięcia po kredyty lub pożyczki? Czy aktualne obserwacje to chwilowy trend, a może pewne zachowania finansowe Polaków zostaną z nami na dłużej?

Wydarzenie jest zamknięte, rejestracja jest obowiązkowa. Aby w nim uczestniczyć należy kliknąć
w link: https://zoom.us/webinar/register/WN_nnX1JiTyRiaMR6TKOaJeZw

UWAGA! Liczba uczestników ograniczona jest do 100 osób.

Pozostałe osoby zachęcamy do oglądania transmisji live na Facebooku: www.facebook.com/zwiazekprzedsiebiorcow

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry