Banking & Insurance Forum w wersji online w dniach 23-25 czerwca

W dniach 23-25 czerwca 2020 r. po raz kolejny odbędzie się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, na które składa się 19. Banking Forum oraz 15. Insurance Forum. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w pełni w wersji ONLINE. Spotkanie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne spotkanie, które stanowi okazję do debat na temat najistotniejszych kwestii, problemów i szans dla sektora usług finansowych. Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego jest Patronem Honorowym wydarzenia.

Kongres rozpocznie się od debaty prezesów o gospodarce w ujęciu strategicznym w minionej dekadzie z punktu widzenia banków i ubezpieczycieli oraz przewidywaniach kluczowych trendów na nadchodzące 10 lat. Kolejnym wątkiem będzie globalna polityka proekologiczna i udział instytucji finansowych w kształtowaniu transformacji ekologicznej. Tematem spotkania będą również nowoczesne metody finansowania, nie tylko sektora bankowego. Będzie też dyskusja o różnych wiodących strategiach technologicznych i miejscu technologii w łańcuchu wartości dla klientów. Pierwszy dzień zamyka szeroki wątek wyzwań stojących przed ubezpieczycielami w kontekście cyfryzacji gospodarki i społeczeństwa.

Początek drugiego dnia poświęcony będzie działaniom prewencyjnym ubezpieczycieli. Klientocentryczność w czasach ekonomii subskrypcji to kolejny poruszony temat. Eksperci będą także debatować o długofalowym wpływie PSD2 na procesy płatnościowe. „Beyond” oznacza szersze spojrzenie, wykraczanie poza utarte schematy i o dodatkowych wartościach dla klienta mówić będą eksperci w tym bloku tematycznym. Nie zabraknie także omówienia roli ubezpieczeń w systemie długoterminowego oszczędzania. Szczególnie istotna w dobie przyspieszonego rozwoju rozwiązań zdalnych będzie wieńcząca wydarzenie dyskusja o bezpiecznym onboardingu i cyberbezpieczeństwie. 

Wychodząc naprzeciw sytuacji w jakiej postawiła sektor finansowy pandemia, organizatorzy przygotowali dodatkowy trzeci dzień kongresu – Cloud Day. 25 czerwca 2020 r. rozmowa będzie dotyczyć rozwiązań opartych na chmurze. Odpowiemy na pytania o praktycznym zastosowaniu technologii, która pozwoli utrzymać ciągłość biznesową oraz zmierzyć się ze znaczącym wzrostem zapytań od klientów. Przed nami trzy platformy tematyczne: Security & compliance, Marketing oraz Customer 360 sales & service. Każda sesja składa się z debaty oraz praktycznego case study. Całość zakończona jest czterema równoległymi prezentacjami o możliwościach płynących z rozwiązań chmurowych.

Więcej informacji na temat wydarzenia wraz z jego pełnym programem jest dostępnych na stronie http://bankowosciubezpieczenia.pl/.

LOKALIZACJA

 • Ul. Piękna 15/16,
  00-549 Warszawa

 • +48 22 55 99 496

 • kontakt@frrf.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 • Katarzyna Korycka

  Katarzyna Korycka

  PR Manager
  katarzyna.korycka@frrf.pl
  tel. 600 400 223

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przewiń do góry